Toruń , ul. Kazimierza Jagiellończyka

Mieszkanie , 50 m2

519 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 603791
Powierzchnia: 50 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro 4 /5
Cena za m2: 10 380,00 PLN
Cena: 519 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Klimatyczny loft w sercu Torunia | 50 m² | ul. Jagiellończyka | winda | idealne pod najem krótkoterminowy

Wyjątkowe mieszkanie o loftowym charakterze, położone w odnowionej kamienicy w samym centrum Torunia, przy ul. Jagiellończyka. To miejsce zachwyca od pierwszego wejścia - wysokie sufity, odsłonięte belki, antresola i ogromna ilość światła tworzą niepowtarzalny klimat, którego próżno szukać w standardowych mieszkaniach.

Nieruchomość o powierzchni 50 m² została wykończona w nowoczesnym, designerskim stylu z dbałością o każdy detal. Połączenie drewna, czerni i loftowych dodatków nadaje wnętrzu elegancji i charakteru. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmu.

Najważniejsze atuty:

prestiżowa lokalizacja - centrum Torunia

pięknie odrestaurowana kamienica z windą

idealne pod najem krótkoterminowy / inwestycję

unikalny loftowy klimat

antresola zwiększająca funkcjonalność przestrzeni

wysokie sufity i duże połacie światła

nowoczesna kuchnia w zabudowie

designerska łazienka typu premium

gotowe do wejścia - bez dodatkowych nakładów

Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako luksusowy apartament miejski, jak i inwestycja generująca wysokie dochody z najmu krótkoterminowego. Bliskość Starówki, restauracji, uczelni i atrakcji turystycznych sprawia, że lokalizacja jest niezwykle pożądana przez turystów i osoby odwiedzające Toruń.

To nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego mieszkania — miejsca z klimatem, stylem i potencjałem.