Toruń , ul. Odrodzenia

Mieszkanie , 132,67 m2

810 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 404379
Powierzchnia: 132,67 m2
Liczba pokoi: 7
Piętro 4 /4
Rok budowy: 1960
Jasna kuchnia: Nie
Cena za m2: 6105.37 PLN
Cena: 810 000 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz mieszkania NIETYPOWEGO lub INWESTYCYJNEGO w doskonałej lokalizacji - bardzo blisko Toruńskiej Starówki?

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż siedmiopokojowe mieszkanie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 132,67 m2 znajduje się na IV piętrze. Lokal składa się z 7 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju.
Powierzchnia użytkowa 108,50 m2 (dwa pokoje znajdują się w pomieszczeniu przynależnym, połączonym funkcjonalnie z pozostałymi pomieszczeniami).

Dla właściciela są dostępne miejsca parkingowe na zamkniętym terenie (za szlabanem sterowanym pilotem).

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji - w pobliżu kino Cinema City, Centrum Kulturowo-Kongresowe Jordanki, placówki oświatowe (żłobek, przedszkole, szkoła, uniwersytet), sklepy spożywcze, restauracje, piekarnie, apteki, przychodnie lekarskie, dworzec autobusowy PKS, stacja benzynowa, Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta.

Komunikacja miejska (autobusy, tramwaje) na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie jest w pełni opomiarowane - woda, prąd, gaz. Ogrzewanie i ciepła woda z własnego kotła gazowego. Niskie opłaty czynszowe do wspólnoty.

Istnieje możliwość szerokiej adaptacji tak dużej przestrzeni:
- wydzielenie odrębnych pomieszczeń pod wynajem 
- otwarcie przestrzeni - większość ścian działowych wykonanych jest w konstrukcji lekkiej z płyt kartonowo-gipsowych na stelażu

Ciekawostka: w piwnicy znajduje się schron przeciwlotniczy (obecnie nieużytkowany).

Ogromnym atutem mieszkania są duże okna, które powodują, że pomieszczenia są doskonale doświetlone. Rozpościera się z nich przepiękny widok na Toruńska Starówkę.

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną dopiero w momencie zawarcia umowy pomiędzy stronami.
Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Ewelina Steinborn
Tel. 884 850 228

ProHouse Nieruchomości Anna Suchowiecka
Numer telefonu: 797 877 780 GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI: - transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik - posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC - doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości - doradztwo kredytowe ProHouse Nieruchomości działa zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, zamieszcza w ofertach informacje prawdziwe wg wszelkiej wiedzy i starania, nie łamie regulaminów serwisów nieruchomościowych, nie publikuje celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, oraz stanowczo odcina się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Suchowiecka (licencja nr: 23747)

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Ewelina Stainborn

Telefon :

ewelina@phn.com.pl